מחלקות

  • UX
  • UI
  • FED
Hero Shape One Hero Shape Two Hero Shape Three
UX

מי אנחנו?

אנחנו קבוצת גיקים של UX שנהנים לבלות את ארוחת הצהריים שלנו בשיחה סוערת על הודעות שגיאה. אה, וכולנו חולקים את אותה אובססיה ל"פתרון בעיות".

הכירו את האנשים
נטע רוטקוביץ׳ מנהלת מחלקת UX
איילת ראובן-לסרי סגנית מנהלת מחלקת UX

הבסיס

על מנת לבנות מוצר מוצלח או מערכת ידידותית חייבים להבין איך אנשים חושבים ומתנהגים. ולכן רוב מומחי ה-UX שלנו הם בעלי תארים מתקדמים בפסיכולוגיה קוגניטיבית. השילוב בין הרקע האקדמי יחד עם סקרנות ויצירתיות - מאפשרים לנו למנף את המתודולוגיה הקיימת ולהגיע לפתרונות חדשניים עבור לקוחותינו. כאלו שלא רק פותרים את בעיות המשתמשים, אלא גם עוזרות לחברה להגדיל רווחים.

המקצועי

כולם יודעים שהבסיס לכל מוצר טוב מתחיל בהבנה מעמיקה של המשתמשים, הסביבה והצרכים העסקיים. אנחנו משלבים ביום יום מיטאפים, כנסים מקצועיים וובינרים על מנת לעדכן ולתחזק את נקודת המבט המקצועית שלנו. בזכות שנים של עבודה על פרויקטים שונים לחברות שונות, למומחים שלנו יש גישה למאגרי משאבים מקצועיים אשר מאפשרים להם לחלוק מידע ולהגיע לתובנות מוצלחות יותר. החל מקונסיפט ראשוני ב-powerpoint ועד אפיון מפורט ב-Axure, אנחנו משתמשים בכלים הטובים ביותר בשוק על מנת לאסוף את המידע הרלוונטי ולבנות בעזרתו פתרון חכם.

YEAH!

הצמיחה

אנחנו יודעים שכשרון אמיתי צריך מקום לגדול ולכן כל אחד מכישרונות ה-UX שלנו מקבל תוכנית הכשרה אישית, אשר מטפחת יצירתיות, חדשנות ואושר לאורך השנים. בכל פרויקט אנו עובדים בצוותים קטנים, על מנת לספק ניסיון מגוון ולוודא שתמיד יש איש צוות מנוסה ללמוד ממנו. ו.. אם תשאל את החבר'ה, תגלה ששיתוף הפעולה הזה הופך לחברות שהיא הרבה מעבר לפרויקט והמשרד.

UX JEDI
נטע רוטקוביץ׳ מנהלת מחלקת UX
איילת ראובן-לסרי סגנית מנהלת מחלקת UX
מפסיכולוגים קוגניטיביים ועד מהנדסי גורמי אנוש, חבורת פותרי בעיות סקרנים, הכירו את ה-UX jedi.
רות ליבקינד מומחית חווית משתמש
שני לנדלר מומחית חווית משתמש
עדי לוין מומחית חווית משתמש ומנהלת פרויקט
רונית קליין מומחית חווית משתמש ומנהלת פרויקט
קטיה מורוזוב מומחית חווית משתמש
יוליה גולדנברג מומחית חווית משתמש
אתי גליקשטיין מומחית חווית משתמש בכירה ומנהלת פרויקט
אור מנדלס מומחית חווית משתמש ומנהלת פרויקט
אולגה ארשבסקי ראש תחום ניהול פרוייקטים
עדי כהן מומחה חווית משתמש בכיר ומנהל פרויקט
רעות קסנטיני-רוט מומחית חווית משתמש בכירה ומנהלת פרויקט
שני נעמן מומחית חווית משתמש
נוי שפץ מומחית חווית משתמש
רוני סלע מומחית חווית משתמש
רוני מרגי UX מומחה
יעל בלר מומחית חווית משתמש
נועה שפיר מומחית חווית משתמש
נטע דאהן מומחית חווית משתמש
דויד ספיבק מומחית חווית משתמש
אדווה ספרינגר מומחית חווית משתמש
איתי רוזנווסר מומחית חווית משתמש
איילת סרוי מומחה חווית משתמש בכיר ומנהל פרויקט
3D Triangle 3D Triangle 3D Triangle
UI

מי אנחנו?

בקצרה, אנחנו חבר'ה יצרתיים שמשוגעים על עיצוב. למרות שלכל אחד מאיתנו יש כוחות מיוחדים, כוח העל שלנו מגיע משיתוף פעולה.

הכירו את האנשים
רבקה משה ART DIRECTOR
קרן אלנקווה מנהלת מחלקת סטודיו

הבסיס

אנחנו מאמינים שלעיצוב יש את הכוחות לעצב התנהגות ולעורר את הרגשות הנכונים. שילוב האלמנטים האלו בכל פרויקט ופרויקט זהו האתגר שהאשפים שלנו נצבים בפניו כל יום. ערכי הליבה שלנו הם יצירתיות, סקרנות ומקצוענות והם מכוונים אותנו בכל שלב על מנת לספק תוצר מושלם. בכדי להגיע לגישה העיצובית בפרויקט, אנחנו נהנים משיתוף פעולה של מעצבים בעלי רקע מגוון מהאקדמיה ומהתעשייה, אשר מאפשרים עושר של נקודות מבט ייחודיות. עבורנו, בכל עיצוב אנו נעים על החבל הדק בין הנעת המשתמש לבין קליעה למטרות העסקיות.

המקצועי

עולם העיצוב מתפתח כל הזמן ואיתו השפעותיו על האופן שבו חברות ומשתמשים תופסים את המוצרים. מתוך הבנה זו אנו שואפים כל הזמן ללמוד ולהרחיב את ארגז הכלים שלנו בתחום העיצוב ותחומים קרובים נוספים. כל אחד מהכישרונות שלנו עובר תהליך הכשרה אישי אשר יאפשר לו לגדול בעולם העיצוב. בנוסף, כל אחד מהכשרונות שלנו מגיע מרקע שונה וייחודי שמפרה את הקבוצה כולה.

על מנת לספק פתרונות ייחודיים וחדשניים אנו מאמינים בהפריה הדדית יחד עם חברי צוות ומחלקות אחרות, ושיתוף של רעיונות והשראה. על מנת להעביר את הרעיונות מאחורי העיצובים שלנו אנו בוחרים בין הכלים בהתאם לזמן ואופי הפרויקט. בין היתר, אנו משתמשים ב-photoshop, illustrator, sketch, animate, invision ועוד.

YEAH!

הצמיחה

בזכות עבודה יומיומית צמודה אנו נחשפים לעיצובים השונים ומכך מתקבלת תמונה מפורטת על כל עיצוב ועיצוב ואיתה תמונת מצב רחבה מעבר להיקף הפרויקט. כולנו חולקים תשוקה לעיצוב אשר מוציאה אותנו מהמשרד למיטאפים מעניינים, יציאות משותפות וכל דבר אחר שיכול להצית לנו את הדמיון :) לרוב תוכל לשמוע אותנו דנים ברעיונות עיצוביים בארוחת הצהריים או חולקים טרנדים אחרונים בקבוצת הפייסבוק שלנו. נוצר כאן סביבה עיצובית הבנויה מדעות שונות ויוצרת דינאמיקה מיוחדת אשר (למען האמת) לא רואים הרבה בקרב קבוצות גדולות של מעצבים. אה, וכיוון שאנחנו כל הזמן מחפשים דעות נוספות, אנחנו מזמינים אותך להצטרף אלינו!

UI Stormtroopers
רבקה משה ART DIRECTOR
קרן אלנקווה מנהלת מחלקת סטודיו
החל ממעצבים גרפיים מעולים ועד לאנימטורים מבריקים, הכירו את ה- UI Stormtroopers
לינור מגל מעצבת UI בכירה ומנהלת פרויקטים
ענבל זמיר מעצבת UI בכירה ומנהלת פרויקטים
שלי צור מעצבת UI
שני חוביאן בנבניסטי מעצבת UI בכירה ומנהלת פרויקטים
סיון יניב גלעד מעצבת UI בכירה ומנהלת פרויקטים
דפנה אשכנזי מעצבת UI
מור בכר מעצבת UI
רונן בקר מעצב UI
תהל גור מעצבת UI
ענבל גולדמן צוקר מעצבת UI בכירה ומנהלת פרויקטים
שירי לופטה מעצבת UI בכירה ומנהלת פרויקטים
שרה ברונשטיין מעצבת UI
אורי אורן מעצב UI
3D Triangle 3D Triangle 3D Triangle
FED

מי אנחנו?

נתקלת פעם במפתח שאוהב לעבוד בצוות? זה אנחנו. לכל אחד עדיין יש את הקטע שלו, אבל אנחנו יודעים שעל מנת לבנות משהו נהדר חייבים לעבוד כולנו יחד.

הכירו את האנשים
לירון בוברמן CTO
אילן אוקסנברג סגן מנהל מחלקת פיתוח

הבסיס

בעולם בו הטכנלוגיה משתנה ומתחדשות כל הזמן, מפתחים צריכים לסגל לעצמם רעיונות ושיטות עבודה משתנות. אנחנו מבינים את זה ומתאימים את סביבת העבודה שלנו על מנת להיות מסונכרנים עם הקצב המשתנה. הכישרונות שלנו הם המוחות החדים ביותר בתעשייה, ועבודה בקבוצות קטנות מאפשרת למוחות צעירים ליהנות מהנחייה ופיקוח של איש צוות מנוסה. ערכי הליבה שלנו הם חדשנות, סקרנות וגמישות והם מאפשרים לנו להתקדם מהר ולספק תוצרים באיכות גובהה עד הפרט האחרון.

המקצועי

טכנולוגיה מתקדמת מהר, וכך גם כל חבר צוות שלנו. חברי הצוות מגיעים מרקעים שונים ורמות ניסיון שונות, וכולם ממשיכים לחדד את כישוריהם על ידי השתתפות בפורומים, מיטאפים, כנסים מקצועיים וההאקתון האישי שלנו :) כל חבר צוות מקבל תוכנית הכשרה אישית שתאפשר לו ללמוד ולגדול בעולם ה-front end.

מציאת הפתרון הנכון לפרויקט דורשת ראייה של מטרת הפרויקט לצד המגבלות הטכנולוגיות. לפני שאנחנו מתחילים לכתוב את הקוד, כבר בהתנעת הפרויקט אנו מעריכים את הגורמים הרלוונטיים ומוצאים את הגישה המתאימה, הטכנולוגיה והכלים שישמשו אותנו בתהליך כולו. החל מ-JS, Es6, Html5, Css3. TypeScript, Angular.io - אנחנו יודעים להתאים את הפתרון הנכון לאתגר שאנו נצבים מולו.

YEAH!

הצמיחה

בזכות עבודה צמודה בצוותים קטנים באופן יומיומי אנחנו מכירים אחד את השנייה טוב מאוד. מהניסיון שלנו יש לכך השפעות חיוביות על העבודה שלנו ועל חיי החברה :) אפשר לומר שהיום יום שלנו מלא באתגרים מקצועיים, והניצחון הקבוצתי הופך להיות יותר בר השגה כאשר אנחנו לא רק עמיתים לעבודה. כשאנחנו לא יושבים על קוד, אנחנו חולקים ארוחות צהרים, יוצאים לשתות משהו בערב או מבלים ברכיבה על אופניים בכל הארץ :) אם אתה מפתח front end ואתה רוצה לחוות גיוון מקצועי וחיי חברה במינונים הנכונים, דבר איתנו!

אבירי FED
לירון בוברמן CTO
אילן אוקסנברג סגן מנהל מחלקת פיתוח
ממובילי front end מוכשרים לפותרי בעיות מבריקים ואשפי קוד, הכירו את אבירי ה-FED.
ורדה אביב מפתחת Front-End ומנהלת פרוייקטים
סטס קוזלוב מפתח Front-End
ניר זיגדון מפתח Front-End
מיטל מאירוב מפתחת FRONT-END ומנהלת פרוייקטים
גל שדות לוי מפתחת בכירה ומנהלת פרוייקטים
דניאל צנעני מפתח Front-End ומנהל פרוייקטים
ברק יפה מפתח Front-End
אבישי נריה מפתח Front-End
ענת אליהו מפתחת Front-End
3D Triangle 3D Triangle 3D Triangle
צור<br />
קשר צור
קשר