מחלקות

  • UX
  • UI
  • FED
Hero Shape One Hero Shape Two Hero Shape Three
UX

מי אנחנו?

אנחנו קבוצת גיקים של UX שנהנים לבלות את ארוחת הצהריים שלנו בשיחה סוערת על הודעות שגיאה. אה, וכולנו חולקים את אותה אובססיה ל"פתרון בעיות".

הכירו את האנשים
נטע רוטקוביץ׳ VP & Head of UX
רוני סלע ראש צוות ומומחית חווית משתמש בכירה
שני נעמן ראש צוות ומומחית חווית משתמש בכירה

הבסיס

על מנת לבנות מוצר מוצלח או מערכת ידידותית חייבים להבין איך אנשים חושבים ומתנהגים. ולכן רוב מומחי ה-UX שלנו הם בעלי תארים מתקדמים בפסיכולוגיה קוגניטיבית. השילוב בין הרקע האקדמי יחד עם סקרנות ויצירתיות - מאפשרים לנו למנף את המתודולוגיה הקיימת ולהגיע לפתרונות חדשניים עבור לקוחותינו. כאלו שלא רק פותרים את בעיות המשתמשים, אלא גם עוזרות לחברה להגדיל רווחים.

המקצועי

כולם יודעים שהבסיס לכל מוצר טוב מתחיל בהבנה מעמיקה של המשתמשים, הסביבה והצרכים העסקיים. אנחנו משלבים ביום יום מיטאפים, כנסים מקצועיים וובינרים על מנת לעדכן ולתחזק את נקודת המבט המקצועית שלנו. בזכות שנים של עבודה על פרויקטים שונים לחברות שונות, למומחים שלנו יש גישה למאגרי משאבים מקצועיים אשר מאפשרים להם לחלוק מידע ולהגיע לתובנות מוצלחות יותר. החל מקונסיפט ראשוני ב-powerpoint ועד אפיון מפורט ב-Axure, אנחנו משתמשים בכלים הטובים ביותר בשוק על מנת לאסוף את המידע הרלוונטי ולבנות בעזרתו פתרון חכם.

YEAH!

הצמיחה

אנחנו יודעים שכשרון אמיתי צריך מקום לגדול ולכן כל אחד מכישרונות ה-UX שלנו מקבל תוכנית הכשרה אישית, אשר מטפחת יצירתיות, חדשנות ואושר לאורך השנים. בכל פרויקט אנו עובדים בצוותים קטנים, על מנת לספק ניסיון מגוון ולוודא שתמיד יש איש צוות מנוסה ללמוד ממנו. ו.. אם תשאל את החבר'ה, תגלה ששיתוף הפעולה הזה הופך לחברות שהיא הרבה מעבר לפרויקט והמשרד.

UX JEDI
נטע רוטקוביץ׳ VP & Head of UX
רוני סלע ראש צוות ומומחית חווית משתמש בכירה
מפסיכולוגים קוגניטיביים ועד מהנדסי גורמי אנוש, חבורת פותרי בעיות סקרנים, הכירו את ה-UX jedi.
שני נעמן ראש צוות ומומחית חווית משתמש בכירה
אדווה ספרינגר מומחית חווית משתמש
איילת סרוי מומחית חווית משתמש בכירה ומנהלת פרויקטים
רעות כורי Mid senior UX designer
קרן לידנר מומחית חווית משתמש
הדס אלון מומחית חווית משתמש
עדי יגיל מומחה UX בכיר
לירון ברקו-לניאדו Mid senior UX designer
ליעד אבירם מומחית חווית משתמש
יעל רויזמן מומחית חווית משתמש
זיוה רוזנבלום מומחית חווית משתמש
ליהי חן מומחית חווית משתמש
3D Triangle 3D Triangle 3D Triangle
UI

מי אנחנו?

בקצרה, אנחנו חבר'ה יצרתיים שמשוגעים על עיצוב. למרות שלכל אחד מאיתנו יש כוחות מיוחדים, כוח העל שלנו מגיע משיתוף פעולה.

הכירו את האנשים
מור בכר ראש צוות ומעצבת UI בכירה
דפנה אשכנזי ראש צוות ומעצבת UI בכירה

הבסיס

אנחנו מאמינים שלעיצוב יש את הכוחות לעצב התנהגות ולעורר את הרגשות הנכונים. שילוב האלמנטים האלו בכל פרויקט ופרויקט זהו האתגר שהאשפים שלנו נצבים בפניו כל יום. ערכי הליבה שלנו הם יצירתיות, סקרנות ומקצוענות והם מכוונים אותנו בכל שלב על מנת לספק תוצר מושלם. בכדי להגיע לגישה העיצובית בפרויקט, אנחנו נהנים משיתוף פעולה של מעצבים בעלי רקע מגוון מהאקדמיה ומהתעשייה, אשר מאפשרים עושר של נקודות מבט ייחודיות. עבורנו, בכל עיצוב אנו נעים על החבל הדק בין הנעת המשתמש לבין קליעה למטרות העסקיות.

המקצועי

עולם העיצוב מתפתח כל הזמן ואיתו השפעותיו על האופן שבו חברות ומשתמשים תופסים את המוצרים. מתוך הבנה זו אנו שואפים כל הזמן ללמוד ולהרחיב את ארגז הכלים שלנו בתחום העיצוב ותחומים קרובים נוספים. כל אחד מהכישרונות שלנו עובר תהליך הכשרה אישי אשר יאפשר לו לגדול בעולם העיצוב. בנוסף, כל אחד מהכשרונות שלנו מגיע מרקע שונה וייחודי שמפרה את הקבוצה כולה.

על מנת לספק פתרונות ייחודיים וחדשניים אנו מאמינים בהפריה הדדית יחד עם חברי צוות ומחלקות אחרות, ושיתוף של רעיונות והשראה. על מנת להעביר את הרעיונות מאחורי העיצובים שלנו אנו בוחרים בין הכלים בהתאם לזמן ואופי הפרויקט. בין היתר, אנו משתמשים ב-photoshop, illustrator, sketch, animate, invision ועוד.

YEAH!

הצמיחה

בזכות עבודה יומיומית צמודה אנו נחשפים לעיצובים השונים ומכך מתקבלת תמונה מפורטת על כל עיצוב ועיצוב ואיתה תמונת מצב רחבה מעבר להיקף הפרויקט. כולנו חולקים תשוקה לעיצוב אשר מוציאה אותנו מהמשרד למיטאפים מעניינים, יציאות משותפות וכל דבר אחר שיכול להצית לנו את הדמיון :) לרוב תוכל לשמוע אותנו דנים ברעיונות עיצוביים בארוחת הצהריים או חולקים טרנדים אחרונים בקבוצת הפייסבוק שלנו. נוצר כאן סביבה עיצובית הבנויה מדעות שונות ויוצרת דינאמיקה מיוחדת אשר (למען האמת) לא רואים הרבה בקרב קבוצות גדולות של מעצבים. אה, וכיוון שאנחנו כל הזמן מחפשים דעות נוספות, אנחנו מזמינים אותך להצטרף אלינו.

UI Stormtroopers
מור בכר ראש צוות ומעצבת UI בכירה
דפנה אשכנזי ראש צוות ומעצבת UI בכירה
החל ממעצבים גרפיים מעולים ועד לאנימטורים מבריקים, הכירו את ה- UI Stormtroopers
עדי בורשטיין מעצבת UI
שלי צור MID SENIOR UI DESIGNER
דניאל שפל מעצב UI
ליאור דאהן מעצבת UI
טלי דגן מעצבת UI בכירה
אופיר פלוטקין מעצבת UI
טל גרליך מעצבת UI
תימור אסלמן מעצבת UI
נועה פנקו UI Designer
אבישג הרפז UI Designer
נוי שבתאי מעצבת UI
רותם שרון מעצבת UI
אלכס איסקוב מעצבת UI
3D Triangle 3D Triangle 3D Triangle
FED

מי אנחנו?

נתקלת פעם במפתח שאוהב לעבוד בצוות? זה אנחנו. לכל אחד עדיין יש את הקטע שלו, אבל אנחנו יודעים שעל מנת לבנות משהו נהדר חייבים לעבוד כולנו יחד.

הכירו את האנשים
אריאל וייס CTO

הבסיס

בעולם בו הטכנלוגיה משתנה ומתחדשות כל הזמן, מפתחים צריכים לסגל לעצמם רעיונות ושיטות עבודה משתנות. אנחנו מבינים את זה ומתאימים את סביבת העבודה שלנו על מנת להיות מסונכרנים עם הקצב המשתנה. הכישרונות שלנו הם המוחות החדים ביותר בתעשייה, ועבודה בקבוצות קטנות מאפשרת למוחות צעירים ליהנות מהנחייה ופיקוח של איש צוות מנוסה. ערכי הליבה שלנו הם חדשנות, סקרנות וגמישות והם מאפשרים לנו להתקדם מהר ולספק תוצרים באיכות גובהה עד הפרט האחרון.

המקצועי

טכנולוגיה מתקדמת מהר, וכך גם כל חבר צוות שלנו. חברי הצוות מגיעים מרקעים שונים ורמות ניסיון שונות, וכולם ממשיכים לחדד את כישוריהם על ידי השתתפות בפורומים, מיטאפים, כנסים מקצועיים וההאקתון האישי שלנו :) כל חבר צוות מקבל תוכנית הכשרה אישית שתאפשר לו ללמוד ולגדול בעולם ה-front end.

מציאת הפתרון הנכון לפרויקט דורשת ראייה של מטרת הפרויקט לצד המגבלות הטכנולוגיות. לפני שאנחנו מתחילים לכתוב את הקוד, כבר בהתנעת הפרויקט אנו מעריכים את הגורמים הרלוונטיים ומוצאים את הגישה המתאימה, הטכנולוגיה והכלים שישמשו אותנו בתהליך כולו. החל מ-JS, Es6, Html5, Css3. TypeScript, Angular.io - אנחנו יודעים להתאים את הפתרון הנכון לאתגר שאנו נצבים מולו.

YEAH!

הצמיחה

בזכות עבודה צמודה בצוותים קטנים באופן יומיומי אנחנו מכירים אחד את השנייה טוב מאוד. מהניסיון שלנו יש לכך השפעות חיוביות על העבודה שלנו ועל חיי החברה :) אפשר לומר שהיום יום שלנו מלא באתגרים מקצועיים, והניצחון הקבוצתי הופך להיות יותר בר השגה כאשר אנחנו לא רק עמיתים לעבודה. כשאנחנו לא יושבים על קוד, אנחנו חולקים ארוחות צהרים, יוצאים לשתות משהו בערב או מבלים ברכיבה על אופניים בכל הארץ :) אם אתה מפתח front end ואתה רוצה לחוות גיוון מקצועי וחיי חברה במינונים הנכונים, דבר איתנו!

אבירי FED
אריאל וייס CTO
ורדה אביב מפתחת Front-End ומנהלת פרוייקטים
ממובילי front end מוכשרים לפותרי בעיות מבריקים ואשפי קוד, הכירו את אבירי ה-FED.
סטס קוזלוב MID SENIOR FED
יונתן גלילי MID SENIOR FED
רביד פולק SENIOR FED
AYELET SERVI Senior UX Designer & Project Manager
אוראל דרורי MID SENIOR FED
אבי רווח Front End Developer
אלעד טל Front end developer
3D Triangle 3D Triangle 3D Triangle
צור<br />
קשר צור
קשר