מחלקות

  • UX
  • UI
  • FED
Hero Shape One Hero Shape Two Hero Shape Three
UX

מי אנחנו?

אנחנו קבוצת גיקים של UX שנהנים לבלות את ארוחת הצהריים שלנו בשיחה סוערת על הודעות שגיאה. אה, וכולנו חולקים את אותה אובססיה ל"פתרון בעיות".

הכירו את האנשים
נטע רוטקוביץ׳ VP & Head of UX
שני נעמן ראש צוות ומומחית חווית משתמש בכירה
רעות קסנטיני-רוט ראש צוות ומומחית חווית משתמש בכירה

הבסיס

על מנת לבנות מוצר מוצלח או מערכת ידידותית חייבים להבין איך אנשים חושבים ומתנהגים. ולכן רוב מומחי ה-UX שלנו הם בעלי תארים מתקדמים בפסיכולוגיה קוגניטיבית. השילוב בין הרקע האקדמי יחד עם סקרנות ויצירתיות - מאפשרים לנו למנף את המתודולוגיה הקיימת ולהגיע לפתרונות חדשניים עבור לקוחותינו. כאלו שלא רק פותרים את בעיות המשתמשים, אלא גם עוזרות לחברה להגדיל רווחים.

המקצועי

כולם יודעים שהבסיס לכל מוצר טוב מתחיל בהבנה מעמיקה של המשתמשים, הסביבה והצרכים העסקיים. אנחנו משלבים ביום יום מיטאפים, כנסים מקצועיים וובינרים על מנת לעדכן ולתחזק את נקודת המבט המקצועית שלנו. בזכות שנים של עבודה על פרויקטים שונים לחברות שונות, למומחים שלנו יש גישה למאגרי משאבים מקצועיים אשר מאפשרים להם לחלוק מידע ולהגיע לתובנות מוצלחות יותר. החל מקונסיפט ראשוני ב-powerpoint ועד אפיון מפורט ב-Axure, אנחנו משתמשים בכלים הטובים ביותר בשוק על מנת לאסוף את המידע הרלוונטי ולבנות בעזרתו פתרון חכם.

YEAH!

הצמיחה

אנחנו יודעים שכשרון אמיתי צריך מקום לגדול ולכן כל אחד מכישרונות ה-UX שלנו מקבל תוכנית הכשרה אישית, אשר מטפחת יצירתיות, חדשנות ואושר לאורך השנים. בכל פרויקט אנו עובדים בצוותים קטנים, על מנת לספק ניסיון מגוון ולוודא שתמיד יש איש צוות מנוסה ללמוד ממנו. ו.. אם תשאל את החבר'ה, תגלה ששיתוף הפעולה הזה הופך לחברות שהיא הרבה מעבר לפרויקט והמשרד.

UX JEDI
נטע רוטקוביץ׳ VP & Head of UX
שני נעמן ראש צוות ומומחית חווית משתמש בכירה
מפסיכולוגים קוגניטיביים ועד מהנדסי גורמי אנוש, חבורת פותרי בעיות סקרנים, הכירו את ה-UX jedi.
רעות קסנטיני-רוט ראש צוות ומומחית חווית משתמש בכירה
יוליה גולדנברג מומחית חווית משתמש
נוי שפץ מומחית חווית משתמש
רוני סלע מומחית חווית משתמש בכירה
רוני מרגי מומחית חווית משתמש בכירה
יעל בלר מומחית חווית משתמש
אדווה ספרינגר מומחית חווית משתמש
איתי רוזנווסר מומחה חווית משתמש
איילת סרוי מומחית חווית משתמש בכירה ומנהלת פרויקטים
רעות כורי מומחית חווית משתמש
קרן לידנר מומחית חווית משתמש
יוליה בודיאנסקי מומחית חווית משתמש
קרן שטרן-אלרן מומחית חווית משתמש בכירה
לירון ברקו-לניאדו מומחית חווית משתמש
3D Triangle 3D Triangle 3D Triangle
UI

מי אנחנו?

בקצרה, אנחנו חבר'ה יצרתיים שמשוגעים על עיצוב. למרות שלכל אחד מאיתנו יש כוחות מיוחדים, כוח העל שלנו מגיע משיתוף פעולה.

הכירו את האנשים
אורטל הרוש שיכמן Art Director
רעות אמסלם מנהלת הסטודיו ומעצבת בכירה

הבסיס

אנחנו מאמינים שלעיצוב יש את הכוחות לעצב התנהגות ולעורר את הרגשות הנכונים. שילוב האלמנטים האלו בכל פרויקט ופרויקט זהו האתגר שהאשפים שלנו נצבים בפניו כל יום. ערכי הליבה שלנו הם יצירתיות, סקרנות ומקצוענות והם מכוונים אותנו בכל שלב על מנת לספק תוצר מושלם. בכדי להגיע לגישה העיצובית בפרויקט, אנחנו נהנים משיתוף פעולה של מעצבים בעלי רקע מגוון מהאקדמיה ומהתעשייה, אשר מאפשרים עושר של נקודות מבט ייחודיות. עבורנו, בכל עיצוב אנו נעים על החבל הדק בין הנעת המשתמש לבין קליעה למטרות העסקיות.

המקצועי

עולם העיצוב מתפתח כל הזמן ואיתו השפעותיו על האופן שבו חברות ומשתמשים תופסים את המוצרים. מתוך הבנה זו אנו שואפים כל הזמן ללמוד ולהרחיב את ארגז הכלים שלנו בתחום העיצוב ותחומים קרובים נוספים. כל אחד מהכישרונות שלנו עובר תהליך הכשרה אישי אשר יאפשר לו לגדול בעולם העיצוב. בנוסף, כל אחד מהכשרונות שלנו מגיע מרקע שונה וייחודי שמפרה את הקבוצה כולה.

על מנת לספק פתרונות ייחודיים וחדשניים אנו מאמינים בהפריה הדדית יחד עם חברי צוות ומחלקות אחרות, ושיתוף של רעיונות והשראה. על מנת להעביר את הרעיונות מאחורי העיצובים שלנו אנו בוחרים בין הכלים בהתאם לזמן ואופי הפרויקט. בין היתר, אנו משתמשים ב-photoshop, illustrator, sketch, animate, invision ועוד.

YEAH!

הצמיחה

בזכות עבודה יומיומית צמודה אנו נחשפים לעיצובים השונים ומכך מתקבלת תמונה מפורטת על כל עיצוב ועיצוב ואיתה תמונת מצב רחבה מעבר להיקף הפרויקט. כולנו חולקים תשוקה לעיצוב אשר מוציאה אותנו מהמשרד למיטאפים מעניינים, יציאות משותפות וכל דבר אחר שיכול להצית לנו את הדמיון :) לרוב תוכל לשמוע אותנו דנים ברעיונות עיצוביים בארוחת הצהריים או חולקים טרנדים אחרונים בקבוצת הפייסבוק שלנו. נוצר כאן סביבה עיצובית הבנויה מדעות שונות ויוצרת דינאמיקה מיוחדת אשר (למען האמת) לא רואים הרבה בקרב קבוצות גדולות של מעצבים. אה, וכיוון שאנחנו כל הזמן מחפשים דעות נוספות, אנחנו מזמינים אותך להצטרף אלינו.

UI Stormtroopers
אורטל הרוש שיכמן Art Director
רעות אמסלם מנהלת הסטודיו ומעצבת בכירה
החל ממעצבים גרפיים מעולים ועד לאנימטורים מבריקים, הכירו את ה- UI Stormtroopers
עדי בורשטיין מעצבת UI
שלי צור מעצבת UI
דפנה אשכנזי מעצבת UI בכירה
מור בכר מעצבת UI בכירה
רונן בקר מעצב UI
אורי אורן מעצב UI
עדי פז מעצבת UI
דניאל שפל מעצב UI
דנה מרקוביץ מעצבת UI
ליאור דאהן מעצבת UI
טלי דגן מעצבת UI בכירה
סנדה קיטלרו-ברק מעצבת UI בכירה
אופיר פלוטקין מעצבת UI
טל גרליך מעצבת UI
3D Triangle 3D Triangle 3D Triangle
FED

מי אנחנו?

נתקלת פעם במפתח שאוהב לעבוד בצוות? זה אנחנו. לכל אחד עדיין יש את הקטע שלו, אבל אנחנו יודעים שעל מנת לבנות משהו נהדר חייבים לעבוד כולנו יחד.

הכירו את האנשים
אילן אוקסנברג מנהל מחלקת פיתוח

הבסיס

בעולם בו הטכנלוגיה משתנה ומתחדשות כל הזמן, מפתחים צריכים לסגל לעצמם רעיונות ושיטות עבודה משתנות. אנחנו מבינים את זה ומתאימים את סביבת העבודה שלנו על מנת להיות מסונכרנים עם הקצב המשתנה. הכישרונות שלנו הם המוחות החדים ביותר בתעשייה, ועבודה בקבוצות קטנות מאפשרת למוחות צעירים ליהנות מהנחייה ופיקוח של איש צוות מנוסה. ערכי הליבה שלנו הם חדשנות, סקרנות וגמישות והם מאפשרים לנו להתקדם מהר ולספק תוצרים באיכות גובהה עד הפרט האחרון.

המקצועי

טכנולוגיה מתקדמת מהר, וכך גם כל חבר צוות שלנו. חברי הצוות מגיעים מרקעים שונים ורמות ניסיון שונות, וכולם ממשיכים לחדד את כישוריהם על ידי השתתפות בפורומים, מיטאפים, כנסים מקצועיים וההאקתון האישי שלנו :) כל חבר צוות מקבל תוכנית הכשרה אישית שתאפשר לו ללמוד ולגדול בעולם ה-front end.

מציאת הפתרון הנכון לפרויקט דורשת ראייה של מטרת הפרויקט לצד המגבלות הטכנולוגיות. לפני שאנחנו מתחילים לכתוב את הקוד, כבר בהתנעת הפרויקט אנו מעריכים את הגורמים הרלוונטיים ומוצאים את הגישה המתאימה, הטכנולוגיה והכלים שישמשו אותנו בתהליך כולו. החל מ-JS, Es6, Html5, Css3. TypeScript, Angular.io - אנחנו יודעים להתאים את הפתרון הנכון לאתגר שאנו נצבים מולו.

YEAH!

הצמיחה

בזכות עבודה צמודה בצוותים קטנים באופן יומיומי אנחנו מכירים אחד את השנייה טוב מאוד. מהניסיון שלנו יש לכך השפעות חיוביות על העבודה שלנו ועל חיי החברה :) אפשר לומר שהיום יום שלנו מלא באתגרים מקצועיים, והניצחון הקבוצתי הופך להיות יותר בר השגה כאשר אנחנו לא רק עמיתים לעבודה. כשאנחנו לא יושבים על קוד, אנחנו חולקים ארוחות צהרים, יוצאים לשתות משהו בערב או מבלים ברכיבה על אופניים בכל הארץ :) אם אתה מפתח front end ואתה רוצה לחוות גיוון מקצועי וחיי חברה במינונים הנכונים, דבר איתנו!

אבירי FED
אילן אוקסנברג מנהל מחלקת פיתוח
ורדה אביב מפתחת Front-End ומנהלת פרוייקטים
ממובילי front end מוכשרים לפותרי בעיות מבריקים ואשפי קוד, הכירו את אבירי ה-FED.
סטס קוזלוב מפתח Front-End
ניר זיגדון מפתח Front-End
יונתן גלילי מפתח Frontend
רביד פולק מפתח Frontend
אוראל דרורי מפתח Frontend
3D Triangle 3D Triangle 3D Triangle
צור<br />
קשר צור
קשר