שירותים
Hero Shape One Hero Shape Two Hero Shape Three
YES

FED

צוות ה- Front end שלנו כולל את המוחות הכי מבריקים בתחום. עם צוות של כ-20 מפתחים, אנחנו יכולים לספק מגוון פתרונות כולל HTML5, CSS3, Angular, תמיכה בדפדפנים שונים, ועוד. התוצר של שירותים אלו יכלול לרוב פריסת המסך, לוגיקת הקוד, בדיקות יחידה,תיעוד והערות, אחריות ותמיכה. Usually, project deliverables will include screen layout, control code, unit tests, inline documentation, Warranty, Support and more...

התהליך

החל מ-Angular.io,  JS, Es6, Html5, Css3 ו-TypeScript - אנחנו יודעים כיצד להתאים את הפתרון הנכון לאתגר שניצב מולנו. התוצר הסופי הוא מערכות אינטואיטיביות שמצליחות להציג מגוון רחב של מידע מורכב באופן ידידותי למשתמש.

שלב פיתוח front end מתחלק לשישה שלבים:

  • תכנון פתרון וארכיטקטורת מערכת – בשלב זה נמפה את שלל האתגרים באפליקציה, קריאות API ורכיבים מיוחדים או מורכבים ונגדיר את מבנה המערכת ותצורת הפתרון המתאים.
  • מימוש ממשק המשתמש – מימוש העיצוב הגרפי לרמת הפיקסל בשילוב אנימציות ואלמנטים חווייתיים נוספים אשר יעשירו את חווית השימוש של משתמשי הקצה שלכם.
  • מימוש תהליכי העבודה – מימוש אינטואיטיבי של תהליכי העבודה האפליקטיביים תוך שמירה על חוויה מצוינת כמפתח להצלחת המערכת.
  • אינטגרציית המידע – תהליכי אינטגרציה ממקורות רבים בפשטות וביעילות יעשירו את כמות המידע הנגיש למערכת תוך הפחתת עומסי הפיתוח מצוות המפתחים שלך.
  • בקרת איכות – בדיקות יחידניות, בדיקות התנהגות ובדיקות ידניות של שלל תסריטי השימוש יבטיחו מערכת יציבה לאורך זמן.
  • יעוץ בתהליכי עליה לאוויר – אנו נסייע לצוות שלך בהגדרת התהליכים, בבחירת הכלים ובביצוע האינטגרציה המתאימה אל סביבת העבודה שלך. 
צור<br />
קשר צור
קשר