שירותים
Hero Shape One Hero Shape Two Hero Shape Three
YES

UI

אי אפשר להדגיש מספיק את חשיבות העיצוב הגרפי. שילוב של מילים, צורות וצבעים על מנת לתקשר רעיון הוא הכרחי לכל מוצר מוצלח. בזכות המעצבים הגרפים המוכשרים שלנו, נקבע את הצבעים, הטיפוגרפיה ופריסה על מנת לפתח את קונספט התצוגה וה-look and feel של המוצר שלך.

שלב ה-UI מתחלק לשלושה חלקים: קונספט, אפיון מפורט ואייקונים.

 

  • קונספט - הקונספט הגרפי, שלפעמים נקרא look and feel (L&F) מתייחס למראה הכללי של המערכת, למשל הצבעים, סגנון הכפתורים, הפונטים ועוד. נשתמש במסך הראשי של המערכת (או המסך הכי מורכב של המערכת) כבסיס לעיצוב ה-L&F.
  • אפיון מפורט - בשלב הזה, הצוות שלנו מטמיע את ה-L&F מהשלב הקודם למסכי המערכת (חלקם / כולם). התוצרים של השלב הזה כוללים לא רק את הקבצים הגרפיים, אלא גם מפת אלמנטים שמדריכה את המפתחים כיצד ליישם את השכבה הגרפית.

  • אייקונים - האייקונים למערכת יגיעו כאשר יסתיים שלב האפיון המפורט. הצוות שלנו מפתח אייקונים ייחודיים, פרי יצירתנו, שיתאימו לשפת העיצוב ובהתאם למתודולוגיה שלנו. האייקונים יועברו בכל פורמט שמתאים לסביבת הפיתוח (bmp, ico, gif, jpg, etc).

כבכל פרויקט, בכל שלב, התוצרים שלנו כוללים משוב מתמיד מהלקוחות שלנו, על מנת ששני הצדדים יכולו להקדם בקצב מהיר לקראת הפתרון הרצוי.

 

צור<br />
קשר צור
קשר